Endoskopia z pobraniem wycinka z okolicy poprzecznicy

Miałem zrobioną endoskopię z pobraniem wycinka z okolicy poprzecznicy do badania. Wynik badania na nowotwory w Gliwicach: 1)Obraz w granicy normy.2)drobny 0,3 cm - tak było zapisane po miesięcznym badaniu pobranej próbki,bez żadnych innych oznaczeń. Nie wiem co było pobrane. B. dziękuję za odpowiedź.

Witam.
Wszystko wskazuje na to, że jest w porządku. Pierwszy wycinek to obraz prawidłowy. Drugi wskazuje najpewniej na polipa, raczej łagodnego i bardzo małego. Można się dopytać w pracowni, która to oznaczała o poprawienie tego błędu, bo widać, że niechcący usunął się kawałek opisu. Ale proszę się nie martwić, bo jeśli byłby to rak, to byłby stopniowany w klasyfikacjach, a skoro nie ma stopnia złośliwości, to zmiana ta była łagodna. Pozdrawiam i życzę zdrowia