Gips przy złamaniu kostki stawowej

witam od 2 tyg mam noge w gipsie najpierw szyna na to gips powod zlamanie kostki stawowej ale od 5 dni operowana kostka bardziej boli gips jest luzny czy to mozliwe ze ociera on o moja kostke?/ co mam w takim wypadku zrobic natalia

Witam,
domyślam się iż ma Pani złamaną kostkę boczną podudzia, która była leczona operacyjnie.
Jeśli są problemy bądź dyskomfort związany z opatrunkiem gipsowym powinna się Pani zgłosić w miejsce pierwotnego zaopatrzenia - do szpitala.