Guzki tarczycy i dobre wyniki z biopsji

Co jest powodem powstawania guzkow tarczycy?Od 13 lat zazywam tabl. raz mam 2 innym razem 3 guzki wymiary wachaja sie od kilku do kilkunastu mm.Co 6 mies.robie bad.krwi i usg.Dwa razy mialem robiona biopsje guzkow nic zlego nie wykazala.Obecnie mam 23 lata czy grozi mi operacja?wczesniej czy pozniej skoro leki dzialaja tak ,a nie inaczej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Specjalista zadecyduje o konieczności przeprowadzenia operacji.