Guzki za uchem i zwłóknione węzły chłonne

Za uchem z prawej strony i pod uchem z lewej mam pojedyńcze guzki. Byłam u lekarza i pani doktor powiedziała że to zwłokniałe węzły. Ten z prawej mam już dosyć długo, chyba z rok, nie powiększa sie, a ten z wyczułam jakiś tydzien temu przypadkowo. Badania takie jak morfolgia i ob mialam robione w pod koniec maja, wszystkie wyniki w normie. Jednak ja cały czas sie boje. Czy mam powody do niepokoju? Już nocami nie moge spać cały czas czytam o tych chorobach w internecie i strasznie sie boje..

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że konieczne jest wykonanie USG. proponuje ponownie udac się dolekarza rodzinnego.