Hakie powinny by wymiary uda przy takim wzroście?

Część przy wzroście 165 cm jaki jest prawidłowy rozmiar uda?

Dzień dobry,
nie ma dostępnych norm na rozmiar uda.
Wskaźnikiem wykorzystywanym w celu sprawdzenia prawidłowości masy ciała jest BMI (Body Mass Index).

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 575 767 107 lub mailowego kontakt@agataprzytula.pl

Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie,
mgr Agata Przytuła
http://agataprzytula.pl/