Higiena po zabiegu marsupializacji gruczołu Bartholina

Dzień dobry, przedwczoraj (30.03) miałam wykonywany zabieg marsupializacji gruczołu Bartholina. Po zabiegu byłam zakręcona i nie dopytałam konkretnie o higienę po zabiegu, uzyskałam jedynie informację, że kąpiel odpada, jedynie prysznic samą wodą. Dostałam antybiotyk Amoksiklav (przeciw zakażeniom) ale zastanawiam się czy po toalecie i ogólnie powinnam to czymś jeszcze oprócz wody przemywać albo robić jakieś nasiadówki?

Wystarczające jest mycie wodą z mydlinami (prysznic). Można dodatkowo przemywać środkiem odkażającym na bazie oktenidyny.