Ile czasu po usunięciu pieprzyka należy stosować krem Cicaplast Baume Spf?

Witam, cztery dni temu miałam usuwany pieprzyk na nosie laserem CO2, po zabiegu Pani Doktor posmarowała go maścią z antybiotykiem a ja dostałam do domu próbkę kremu Cicaplast Baume spf 50. Czy teraz kiedy zrobił się strupek mam nadal smarować tym kremem ? i czym powinnam smarować kiedy strupek już odpadnie ? z góry uprzejmie dziękuję za pomoc

Jeśli strupek odpadnie i nie będzie śladu (tj. blizny) w obrębie poddanym zabiegowi, może Pani wrócić do standardowej pielęgnacji cery, Jeśli cokolwiek Panią niepokoi, warto udać się na wizytę kontrolną.