Ilość snu u 9-miesięcznego niemowlaka

1.Ile powinien przez dzień spać mój 9 mies.synek? o 20 idzie spać i śpi do 7 albo 8 rano, 2. Przez ostatnie 4 dni robi po 4 -5 kup na dobę bo zdarzyło się że dziś zrobił nawet o 1 szej w nocy .Nie są to kupy bardzo rzadkie więc to chyba nie biegunka,wcześniej raczej miał problem z kupkami,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zwiększenie liczby oddawanych stolców może być spowodowane niewłaściwą dietą dziecka. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza. Proponuję także zapoznanie się z treścią artykułu - http://parenting.pl/portal/ile-spi-niemowle