Infekcja narządów płciowych, opryszczka i rana w odbycie

Witam. Ok 10 dni temu lekarz rozpoznał u mnie infekcję narządów płciowych, po czym po 4 dniach leczenia udałam się do innego lekarza, który rozpoznał jednak opryszczkę, którą leczę Heviranem. Problem w tym, że mam okropną ranę w odbycie, która utrudnia mi załatwianie się. Ból jest nie do opisania. Podczas mojej choroby tylko raz udało mi się wypróżnić. Próbowałam stosować czopki glicerynowe, ale zawiodły. Czuję w odbycie zalegający, twardy kał. Nie wiem co robić. Pomocy!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana okolicy odbytu najprawdopodobniej jest szczeliną odbytu. W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do specjalisty proktologa lub chirurga. Lekarz po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.