Intensywne ruchu dziecka w 27. tygodniu ciąży

Witam mam pytanie. Jestem w 27 tyg ciąży, u ginekologa byłam 2 dni temu i wszystko w porządku, jednak w tą noc poczułam że dzidzius ruszał się bardzo intensywnie niż zwykle nie mogłam spać,trochę mnie to osłabiło i zemdliło, wizytę mam ponownie za 2 tygodnie,tj 22 lipca 2015, czy wystarczy że będę spokojnie czekała na wizytę czy z dzidziem moze dziać się coś złego?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli Panią coś niepokoi proponuje skontaktować się z lekarzem prowadzącym i powiedzieć o tym co Pani czuje. Lekarz zdecyduje czy konieczna jest wcześniejsza wizyta. A czy było to tylko jednokrotnie a potem było normalnie?