Interpretacja wyników krwi 3-letniego syna

Proszę o interpretację wyników krwi mojego 3 letniego syna: WBC 8.1, RBC 3.51, HGB 10, HCT 30.1, MCV 85.8, MCH 28.5, MCHC 33.2, PLT 153, LYMPH% 30.1, MXD% 18.2, NEUT % 51,7, LYMPH 2.4, MXD 1.5, NEUT 4.2, CRPC ilościowe 111, ASO ilościowe 5,6. Syn od grudnia z przerwami ciągle choruje. 2 lata temu też miał anemię. Czy te wyniki mogą świadczyć o poważnej chorobie krwi?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę pokazać wyniki lekarzowi, który będzie mógł zbadać dziecko. Na pewno jest anemia . Bez zbadania nie mogę nic więcej powiedzieć.

Pozdrawiam.