Interpretacja wyniku RTG klatki piersiowej 54-latki

prosze o interpretacje badania rtg klatki piersiowej.Pasmowate zageszczenia miazszu nadprzeponowo po stronie lewej-niedodma plytkowa i zwloknienia. poza tym miazsz plucny bez zmian ogniskowych i zageszczen.wneki prawidlowe.przepona wolna.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik koniecznie powinien ocenić lekarz, który przeprowadzi dokładne badanie przedmiotowe i odniesie do niego obraz radiologiczny. W Pani przypadku należałoby również wykonać tomografię komputerową.
Pozdrawiam