Interpretacje wyników posiewu w 4. miesiącu ciąży

Dzien dobry, Prosze o interpretacje moich wynikow posiewu. Jestem w 4 miesiacu ciazy. pH pochwy ; 4 Wynik badania dodatni lactobacillus z gr. acidofilnej 1x10^6 c.f.u/ml bifidobacterium species 2X10^5 cfu/ml Wymaz w kierunku grzybow drodz. ujemny Ocena podst prep barwioneg met Grama Lactobacillus liczny leukocyty brak komorki nablonkowe Liczne Grzyby brak ph 4 Stopien w skali nugenta 4 Streptococcus agalactiae STrep gr.B 2X10^5 cfu/ml Staphylococcus aureus 8x10^4 cfu/ml Dziekuje bardzo Kamila

Aleksander Ropielewski

Wskazane jest stosowanie celowanej antybiotykoterapii celem eradykacji bakterii patogennych i nstępcze stosowanie preparatów kwasu mlekowego i ponowne wykonanie oceny po przeleczeniu.