Jak często niemowlak powinien mieć wizyty u neonatologa?

jak często niemowlak powinien mieć wizyty u neonatologa? a może inaczej jak często badania profilaktyczne w okresie niemowlęcym i czy to ocenia pediatra? bo moja lekarz rodzinna kieruje mnie do neonatologa czy tak powinno być. A może zmienic lekarza na typowo pediatrę.

Milena Lubowicz

Neonatolodzy zajmują się noworodkami do 28. dnia życia lub opiekują się wcześniakami. Jeżeli Pani dziecko urodziło się w terminie, to nie ma potrzeby wizyty u neonatologa. Wystarczy opieka lekarza rodzinnego lub pediatry, tu ma Pani dowolność w wyborze.
Pozdrawiam