Jak długo nie mogę pić alkoholu po zażyciu tabletki Anticol?

Witam wziolem anticol 1 tabletke kolega mowil ze 31dni nie moge po niej pic alkocholu czy to prwda

Lek. Tomasz Budlewski

14 dni od zakończenia leczenia - bezwzględny zakaz spożywania alkoholu dla pewności dłużej - może być 31 dni

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.