Jak interpretować wynik RM głowy u 30-latki?

Mam pytanie otrzymałam wynik rezonansu magnetycznego martwi mnie :w istocie białej lewej polkuli mózgu w placie czolowym pojedyncza zmiana o podwyższonym sygnale w T2,FLAIR izotensywne w T1bez cech ograniczenia dyfuzji i wzmocnienia po kontraście 5mm-zmiana naczyniopochodna

Witam!
Do zlecającego badanie należy się z nim zgłosić! Półcentymetrowa zmiana jest, z tego co napisane, zmianą naczyniopochodną, nieczynną - coś w stylu przebytego mikroudaru, tego się nie leczy.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.