Jak interpretować wynik badania RM głowy u 56-latka?

Witam,dziś odebrałem wynik MR głowy nie wiem co o tym wyniku myśleć{ wizytę u neurologa mam pod koniec grudnia}:przy rogu przednim komory bocznej lewej widoczne ognisko 5mm podwyższonego sygnału T2 zależnych i FLAIR I obok podobne 3mm naczyniopochodne niedokrwienne.

Witam!
Te dwa stwierdzone ogniska świadczą o przebytych incydentach naczyniowych, coś w stylu "przechodzonych mikroudarów niedokrwiennych". To jest już przeszłość i tego się nie leczy, natomiast profilaktycznie rozrzedza się krew.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.