Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć powstałą na głowie grudkę?

na głowie kilka dni temu pojawiła mi się mała grudka; pracuję jako Przedst. med. i wykonując swoje o bowiązki podpytałęm chirurga co o jest; ten stwierdził, że to chyba ropień i że może to naciąc, ale lepiej zebym udał się do dermatologa; lub juz nawet wczesniej zaczal stosowac antybiotyk neomycyne masc/krem' co robic? skad to moze byc? jak to leczyc ? slutecznie !
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Witam. By leczyć trzeba zbadać i zdiagnozować. Zacząć trzeba od lekarza rodzinnego - ten zdecyduje i najpewniej skieruje do odpowiedniego specjalisty.

0

Witam , najbardziej prawdopodobny wydaje się być kaszak - proponuje koniecznie udać sie do do dobrego chirurga!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy