Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć zaburzenia erekcji u osoby homoseksualnej?

Witam jestem młodym chłopakiem, mam 20 lat i mam problem dość intymny i napewno nie odwarze się z tym problemem pójść do lekarza. Jest to problem z erekcją. Jestem osobą homoseksualną i tym bardziej znając podejście społeczeństwa nie skonsultowałbym mojego problemu z lekarzem rodzinnym. Podczas stosunku wzwód jest kompletnie niesatysfakcjonujący i powoduje to ogromny dyskomfort i upokorzenie. Mam ogromną prośbę i proszę o pomoc i poradę co mogę zrobić by móc być w pełni sprawnym seksualnie.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam Prawdopodobnie Pana problem jest natury psychologicznej, jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji. Zachęcam Pana do podjęcia terapii psychologicznej, podczas której leczy się nie tylko objawy, ale również dociera się do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania. Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie, to zapraszam do kontaktu. W szczególnych przypadkach możliwe są konsultacje online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety