Jak mam rozumieć ten posiew nasienia?

Dzień dobry, Jak interpretować poniższy wynik posiewu nasienia? Wynik:Wątpliwy Wyizolowane drobnoustroje stanowią florę fizjologiczną cewki moczowej. Grzybów drożdżopodobnych nie wyhodowano. Wskazane badanie kontrolne. Powyższy opis, który otrzymałem wydaje się być bardzo skąpy i nie do końca rozumiem dlaczego wynik nie został uznany za ujemny. Badanie kontrolne oznaczać by miało ponowne wykonanie badania posiewu?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Z jakiego powodu było wykonywane to badanie? Proszę skonsultować się z urologiem.