Jak mogę stopniowo odstawić ten lek?

Witam. Mam pytanie od 4 miesięcy zażywam lęk doreta 75 650 mg. Był mi przepisany na konkretny ból. Nie mogę bo odstawić gdyż skutki są straszne. Nie mogę funkcjonować,jestem ospalt. Jak mogę się to pozbyć w m8are bezbolesnoe

nie jest to lek do stosowania przewlekłego. koniecznie należy go odstawić, jeżeli ma Pan objawy tego typu to można próbować odstawiać go stopniowo - proszę omówić to ze swoim lekarzem prowadzącym terapię