Jak ocenić te wyniki badań tarczycy u 33-latki?

Dzień dobry. Mam wyniki tarczycy, czy z nich wynika że mam ją chorą? TSH 0.887 norma 0.27-4.2 FT4 1.44 norma 0.93-1.7 P.ciala anty-TPO 8.93 norma <35
KOBIETA, 33 LAT 9 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Wynik przedstawiają się prawidłowo ale to nie znaczy, że nie wymagają konsultacji z lekarzem na wizycie stacjonarnej na której zostaną ocenione na podstawie zebranego wywiadu i badania fizykalnego.

Po tych czynnościach lekarz oceni a w razie nieprawidłowości w badaniu fizykalnym zleci dodatkową diagnostykę laboratoryjną lub obrazową np USG tarczycy.

Pozdrawiam