Jak odchudzić brzuch po porodzie?

Jak mam schudnąć brzucha wyglądam jak bym była w 6 miesiącu ciąży a ja Juz 9 miesięcy po porodzie do tego karmie piersia

Witam,
rozpoczęcie diety redukującej masę ciała rekomendowane jest po zakończeniu okresu laktacji. Radze po skończeniu karmienia piersią udać się do specjalisty, który ułoży dla Pani zbilansowaną dietę.

Mgr inĹź. Ilona Olejnik

Karmienie piersią w 9 miesiącu życia dziecka nie zaprzecza stosowaniu diety, nalezy tylko uwzględnić dodatkowy wydatek energetyczny na laktację.
Dieta to jednak tylko część sukcesu - jeśli ma Pani problem z brzuchem należy włączyć takie ćwiczenia aby wzmocnić mięśnie brzucha (też te poprzeczne) i wykonywać je regularnie. Jeśli chce Pani schudnąć to proponowałabym do takich ćwiczeń dodać długie, regularne spacery.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska