Jak odczytać badanie komorowe?

Witam Moge prosić o poradę: Komorowe : ve razem 770 Pary ve: 0 V-tach: 0 Naj vtech n/a Max hr vtech n/a Min hr vtech n/a Ve na 1000 /ve na godz 8/33 Ve r na t n/a

Wynika z tego opisu fakt ,ze w ciągu doby zarejestrowano pojedynczych 770 pobudzen dodatkowych pochodzenia komorowego. złozonych , czyli bardziej groznych nie zarejestrowano. Proponuje ocenić ten wynik razem z prowadzącym lekarzem kardiologiem