Jak odstawić lek Zoloft?

Witam Biore Zoloft 50mg (1tabl) rano od 26maja tego roku,zaczynałem cwierć tabletki przez 3dni, pół tabletki 5dni, trzy czwarte tabletki 4dni i potem juz całą do tej pory, jak nalezy odstawić ten lek,jesli chciałbym to zrobic w tej chwili?Pytam informacyjnie. Biore tez Trittico 150mg wieczorem (od 5 tygodni) i Spamilan od tygodnia 5mg wieczorem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najlepszym rozwiązaniem jest pół tabletki przez 7 dni po czym ćwierć tabletki przez kolejne 7 dni.