Jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu z powodu rutyny?

Łukasz 23 Łuków Witam niedawano stracilem dziewczyne z wlasnej glupoty tzn nie dbalem o nia w naszym zwiazku pojawila sie rutyna uwazala ze mi na niej wcale nie zalezy bo malo to okazywalem posadzala mnie o to ze umawiam sie z innymi a wcale sie nie umawialem. Chcialbym ja odzyskac ale nie wiem jak pomozcie mi

Witam. Sęk w tym, że dziewczyna to nie jest przedmiot, który można utracić, czy odzyskać. Pisze Pan o osobnej, autonomicznej osobie - która podejmuje swoje decyzje. Może Pan się najwyżej starać odzyskać przychylność ukochanej, ale proszę przyjąć do wiadomości, że nie ma sposobu (na szczęście!) na sterowanie czyimiś decyzjami. Może Pan natomiast wykorzystać to doświadczenie utraty relacji do pogłębiania refleksji o samym sobie. Pozdrawiam.

W odbudowywaniu więzi ważne jest to, by zmiana była trwała a nie tylko "na chwilę, by odzyskać". Jeśli bez natarczywości da Pan znać dziewczynie w zachowaniu (czyli w przykładzie, a nie tylko w rozmowie), że zrozumiał Pan pewne rzeczy, że Panu zależy i że się Pan zmienił- jest szansa na odbudowę relacji. Warto także- jeśli jesteście we w miarę poprawnych relacjach, spotkać się na rozmowie i zapytać o oczekiwania, potrzeby, powiedzieć o swoich uczuciach i realnych możliwościach. Istotna jest także cierpliwość (jeśli związek psuł się jakiś czas, nie da się go często naprawić w jeden dzień czy tydzień). Okazanie wytrwałości w zmianie i cierpliwości, także ma szanse wzmocnić powrót. Nie jest to jednak pewne i zależy także od innych czynników ( w tym czasu trwania związku, okoliczności rozpadu relacji, obecnej sytuacji życiowej itp).