Jak odzyskać moją dziewczynę?

Witam Poznalem moja druga dziewczyne bylem z nia 3miesiace i ostatnio stalem sie zaborczy ,ona mi gadala ze tylko sie o kase rozchodzi i znerowwalem sie troche i powiedzialem swoje ze nie chce z nia jechac do zywca i na wlasne zyczenie skonczylem zwiazek.Bardzo tego teraz zaluje bo bardzo mnie kochala sie martwila o mnie i wgl .Co mam zrobic dodam ze ja mam 24 lata a ona 19 i sie uczy a ja pracuje .

Dzień dobry,

Podejrzewam, że najlepszym rozwiązaniem byłyby przeprosiny i powiedzenie jej o tym, że żałuje Pan tego rozstania. Jeśli jej na Panu zależy i będzie Pan się o nią starał to istnieje taka szansa, że szczera rozmowa może pomóc. Nie robiąc nic i nie komunikując jej swojej chęci wznowienia tego związku z pewnością nic Pan nie zdziała. Oczywiście nic nie mogę obiecać, gdyż nie przewidzę jej reakcji i biegu wydarzeń. Mam nadzieję, że wszystko jeszcze się ułoży i tego też Panu życzę.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/