Jak pokonać wypalanie zawodowe?

Witam. Mam 36 lat, dwie piekne corki i zone. Od pewnego czasu mam problem ze znurzeniem psychicznym, motywacja do pracy i wrecz niechecia. Jestem nauczycielem i trenerem. Zawod trenera przynosil mi wczesniej ogromna satyswakcje i dazenie do wyznaczonych celow. Teraz jednak jest dla mnie uporczywym obowiazkiem, ktory bardziej ma dac mi gratyfikacje finansowe, czuje brak wiary we wlasna osobe i w to co robie. Co z taka sytuacja zrobic? Prosze o info. Czy da sie z tego wyjsc?

Dzień Dobry Panu,

To jest dla Pana znak, żeby na nowo zaktualizować, co jest naprawdę dla Pana ważne.

Jeśli relacja Pana z pracą uległa pogorszeniu, powinien zadać Pan sobie pytanie: dlaczego w tej pracy trwam?
Czy w tej pracy jest coś szczególnego, co sprawia, że ta praca jest mimo wszystko ważna?

Zachęcam Pana do zwrócenia się po poradę do terapeuty.
Psychoterapia pomoże Panu zdefiniować problemy i ułatwi podjęcie decyzji, dotyczącej ich rozwiązania.
Pozwoli sprecyzować bliskie dla Pana wartości, zgodne z Panem.
Pomoże znaleźć przyczynę braku wiary w siebie.

Życzę Panu odkrycia sensu,
Irena Mielnik-Madej