Jak pomóc moim włosom?

Od jakiegoś czasu bardzo zależy mi na zapuszczeniu długich włosów, dlatego bardziej zwracam uwagę na ich pielęgnację. Używam olejów, odżywek, masek, stosuje wszelkie wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji, nie prostuję ich, jedynie wtedy kiedy naprawdę tego potrzebuje, np. Jakieś ważne wyjście. Niestety z biegiem czasu z moimi jest coraz gorzej. Są suche, nie układają się, bardzo się łamią i zamiast rosnąć wydaje mi się że są coraz krótsze mimo że nie podcinałam ich ostatnio. Proszę o jakąś poradę i jak mogę pomóc moim włosom

Dzień dobry. Proszę udać się na wizytę do fryzjera być może doradzą fryzjerki jakiś profesjonalny zabieg aby odżywić włosy mocniej Warto równiez aby Pani dieta była bogata w witaminy mięso ryby , owoce.