Jak pomóc sobie w toksycznym związku?

Tkwie w toksycznym zwiazku od 6 lat ( z przerwami kiedy myskalam ze w koncu mi sie uda od ego oderwac ) niestety nic nie skutkowało. Kocham tylko i wylacznie jego i jak chcialam stworzyc z kims innym taka relacje zawsze ranilam druga osobe poniewaz suma sumarum wiem ze ucuciem milosci daze tylko jednego faceta. on chce ze mna byc, ja chce byc z nim ale nie potrafimy sie dogadac i naszym problemem jest wiele bledow w przeszlosci przez ktore nie potrafimy sie teraz dogadacc. Jak uratowac zwiazek??

Dzień dobry,

Mogą Państwo udać się do psychoterapeuty, który zajmuje się terapią par / małżeńską. Niewiele ośrodków prowadzi taką formę pomocy w ramach NFZ, bardziej dostępna jest w ofercie prywatnej.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza