Jak poprawić relacje z rodziną męża?

WITAM.OD SMIERCI MEZA 2010 JESTEM OCZERNIANA PRZEZ RODZENSTWO MEZA,BRAT CHODZI SPRAWDZA KAZDY MOJ RUCH,MIEJSCE PRACY,WYPYTUJE LUDZI NA MOJ TEMAT JEDNOCZESNIE MNIE OCZERNIA.POJECHAL DO CORKI DO ANGLI TAM POTRAFIL MNIE SKLOCIC Z ZIECIEM,CORKA,PO TO ZEBYM JA NIE MIALA Z NIMI KONTAKTU I WNUCZKAMI,MANIPULUJE NIMI. KIEDY BYLAM NA CHOROBOWYM WYPYTYWAL W ZUSIE KOLEGI KTORY TAM PRACUJE A KTORY UDZIELIL MU INFORMACJI ..WYPYTUJE LUDZI NA MOJ TEMAT,ODSOWA INNYCH ODE MNIE..CO ZROBIC GDYZ NIE WIDZE KONCA,CZUJE SIE ZASZCZUTA,ZASTRASZONA,BOJE SIE ODEZWAC DO KOGOKOLWIEK.

Witam Panią
Proponowałabym kontak z psychoterapeutą, żeby dokładnie omówić ten problem i jednocześnie można skontaktować się z dzielnicowym i przedstawić sytuacje. Bo można tę sytuacje rozwiązać sądownie, zakazując temu Panu zbliżania się do Pani rodziny (córki, wnuka, zięcia). prawdopodobnie bez specjalistów o jakich wspomniałam , nie rozwiąże samodzielnie tej sytuacji. Można też pójść do kierownika w zusie i poinformować ze jeden z pracowników udziela informacji o Pani osobom trzecim co jest karalne.
życzę powodzenia