Jak poradzić sobie z uzyskaniem erekcji podczas seksu?

Od początku mojego współżycia mam problem z utrzymaniem erekcji i (przede wszystkim) osiągnięciem wytrysku w pozycji innej niż leżąc na brzuchu. Mam 21 lat, nigdy się nie masturbowałem, ale często zdarzało mi się ocierać właśnie leżąc na brzuchu (nigdy nie doprowadzając do wytrysku). Co mogę zrobić, aby "nauczyć" swój organizm osiągania przyjemności w innej pozycji? Oprócz tego cierpię na długi czas refrakcji (często kilkanaście godzin) Wszystkie badania mam w normie. Da się coś z tym zrobić?

Dzień dobry!

Warto skonsultować się z lekarzem seksuologiem w celu dokładnego omówienia wyników badań, oceny Pana stanu zdrowia fizycznego i rozważenia wsparcia farmakologicznego.
W zależności od oceny lekarza - z psychologiem seksuologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii, której elementem mogłyby być własnie np. ułożenie dla Pana planu technik behawioralnych, "ćwiczeń" koncentrujących się na uczeniu się przyjmowania nowych bodźców seksualnych, innych niż te utrwalone dotychczas.

Pozdrawiam!