Jak postępować z nogą po operacji?

Witam 2 tygodnie temu miałam artroskopie kolana, szycie łąkotki. Po 10 dniach od zabiegu byłam na wizycie kontrolnej w szpitalu i lekarz przestawił mi stabilizator z 0 na 30 stopni i powiedział żebym na kolejną wizytę poszła już do mojego ortopedy prowadzącego za 3 tygodnie. Noge na spokojnie zginam do tych 3 stopni, czy tak ma zostac do kolejnej wizyty? W 3 tygodnie za bardzo się nie zastanie?

Schematy postępowania po szyciu łąkotki są różne. Zależy to też od rodzaju uszkodzenia, stabilności zeszycia itd. Ja w tym okresie zwykle dążę do ok 60 stopni zgięcia ale to lekarz operujący powinien dać zalecenia.