Jak powinna być wykonana laserowa korekcja wzroku?

Mam pytanie odnośnie laserowej korekcji wzroku. Moja grubość rogówki to 510. 13 lat temu nie zostałam zakwalifikowana to laserowej korekcji wzroku ze względu na zbyt cienką rogówkę. Teraz udałam się ponownie i zostałam zakwalifikowana do metody Lasek lub TransPRK i podobno wada zostanie skorygowana do "0" a grubość rogówki po zabiegu wyniesie 330 mikronów. Proszę o odpowiedź czy to bezpieczne. Chciałam wykonać zabieg najpierw na 1 oko ale przy wadzie minus 7 trzeba od razu podobno oboje oczu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się jeszcze do innego okulisty aby po badaniu mógł się wypowiedzieć