Jak pozbyć się grudek na czole?

Witam, od kilku lat borykam się z problemem występujących na czole grudek. Sa one w kolorze skóry, nie są zaczerwienione ani nie są to ropne stany zapalne. Nie da się ich wycisnąć ani żadne kremy dermatologiczne nie pomagają. Skore mam raczej normalna, nawet w kierunku suchej przesuszającej się. Początkowo było ich niewiele i nie przeszkadzały mi zbytnio, lecz z czasem jest ich coraz więcej i nie czuje się z tym zbyt komfortowo. Co to może być i jaka może być tego przyczyna? Czy możliwe jest wyleczenie tego?

Dzień dobry.. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam