Jak pozbyć się narośli po przebiciu ucha?

Dzień dobry, mam 20 lat. Około rok temu zrobiłam sobie kolczyka w uchu, ale niestety chyba cos poszło nie tak, poniewaz zrobiła mi sie narośl, jest cos dużych rozmiarów. Byłam z tym w salonie w którym robiłam kolczyka ale pani poleciła tylko maść tribiotic, niestety nie pomogło oraz powiedziała ze to ziarnina i ze prawdodpobnie spałam na tym uchu i odcisnęła sobie. Stosowałam tez brodacid ale to nic nie pomogło. Bardzo prosze o jakom kolwiek pomoc, poniewaz nie moge chodzić w spornych włosach, bo widać ta narośl. Z gory dziękuje za pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Musi się Pani udać do lekarza, najlepiej dermatologa, aby mógł ocenić tę zmianę. Dopiero po zbadaniu lekarz będzie mógł zalecić dalsze postępowanie.