Jak pozbyć się ropnia na placu?

Witam. Od paru tygodni na palcu utrzymuje mi się zastrzal. Ropa wylatuje co rano ale niestety nadal palec boli i jest spuchniety. Próbowałam już wszystkich domowych sposobów i nic z tego.

Lek. Paweł Szadkowski

Zastrzał wymaga leczenia chirurgicznego. Sugeruję udać się do poradni chirurgicznej (potrzebuje pani skierowania od lekarza rodzinnego) ponieważ nieleczenie może doprowadzić do groźnych powikłań.