Jak przyjmować tabletki Therm Line Fast?

Witam. Chciałam zacząć przyjmować tabletki therm line fast. Zastanawiam się czy mogę przyjmować dwie tabletki jednocześnie zamiast jednej tabletki dwa razy dziennie. Na przykład, dwie tabletki przed treningiem. Pozdrawiam

Witam, wszelkie suplementy diety proszę przyjmować zgodnie z informacją na opakowaniu, nie kombinować i nie łączyć dawek chyba, że ulotka wskazuje na taką możliwość. Pozdrawiam serdecznie.