Jak radzić sobie po kłótni?

Spotykałam się z chłopakiem starszym od siebie, przez 3 lata. Bardzo się poklocilismy. I on jest obrażony. Wydzwanialam do niego, chce go przeprosić ale trzyma mnie na dystans. Na kilka moich telefonow odbiera raz i nigdy nie ma czasu, ale gdy proszę go aby się określił to nie jest w stanie mi odpowiedzieć czy to koniec czy nie... Nie mam pojęcia czy to już koniec czy on jest poprostu obrażony.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią (do rozważenia) by uszanować chęć braku komunikacji, ze strony Pani Chłopaka, by dać przestrzeń sobie i Partnerowi na refleksję, by Partner sam podjął decyzję kontaktu z Panią.

Życzę Pani pomyślności i radości!
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605