Jak radzić sobie z długotrwałą astmą?

Mam 22 lata i choruje na astmę od dzieciństwa. Od 4 lat mam większy z nią problem bo pojawiły się takie objawy : Pojawiają się u mnie duszności gdy ktoś pali, gdy ktoś umyje podłogi, , od smogu, spalenizny i wielu innych czynników Objawy wyglądają następująco: Zaczynaja się u mnie duszności, problem z oddychaniem. Ból w prawym płucu na dole, drgawki, uczucie na całej twarzy jak po znieczuleniu i kręci mi się w głowie. Takie objawy utrzymują się od 30 minut do godziny. Żadne leki nie pomagają, to musi ustąpić samemu. Biorę przeróżne leki od dawna ale nic nie pomaga. Byłem u kilku lekarzy i nikt nie potrafi mi pomóc. Nie wiem co z tym zrobić, ciężko się z tym żyje.

Lek. Michał Lenard

Niestety, za pośrednictwem internetu nie można Panu pomóc. Sugeruję udać się do doświadczonego pulmonologa, najlepiej pracującego w ośrodku akademickim, który być może będzie umiał Panu pomóc. Pozdrawiam!