Jak radzić sobie z wybuchami agresji po alkoholu?

Witam Wydaje mi się że mam problem z alkoholem. Wypije okazjonalnie po 2 może 3 piwa około 2 może 4 razy w miesiącu. Chodzi o to że około 1 raz w roku mam taki dzień że upijam się do końca,nic nie pamiętam. A problem jest w ten jeden raz jestem agresywny wobec żony są kłótnie, rękoczyny,rano nic nie pamiętam co się ze mną działo. A ostatnim razem to już przesadziłem ponieważ byli świadkowie takiego zdarzenia. Proszę o odpowiedź co się ze mną dzieje i gdzie mogę się z tym zgłosić.Za bardzo zależy mi na rodzinie dlatego zaczynam szukać pomocy.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt i za zaufanie :)

Z Pana relacji wynika, że jest Pan świadomy konsekwencji tego, co z Panem i u Pana dzieje się po spożyciu alkoholu.
Ucieszyło mnie, że poszukuje Pan wsparcia specjalistycznego dla siebie i swojej Rodziny.

Zachęcam Pana do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu lub prywatnie albo do Poradni Leczenia Uzależnień, celem diagnostyki i leczenia, poprzez dotarcie do prawdziwej przyczyny symptomatycznej.

Z przesłaniem dla Pana pomyślności w codzienności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605