Jak rozumieć wyniki u dziecka z zawrotami?

dzisiaj wyszlam z corka ze szpitala i nie rozumie wypisu.Dziecko ma 7lat .córka trafiła do szpitala poniewaz miała zawroty głowy . czynnosc podstawowa stanowią symetryczne ,nieregularne fale alfa o czestotliwosci 8-9,3Hz i amplitudzie w odprowadzeniach tylnych do 80 uV z udzialem licznych rozsianych fal wolnych theta 4-5Hz i domieszką czynności szybkiej beta . Rz obecna. F i Hv bez wpływu na zapis. Zapis ze zbyt dużym udziałem fal wolnych theta w stosunku do wieku.

Witam!
Ja jestem psychiatrą, neurologiem ale dorosłych - dziećmi się nie zajmuję. Generalnie zapis EEG u dzieci i dorosłych może się znacznie różnić. W wieku 7 lat mózg cały czas się rozwija i w zapisie EEG mogą występować fale, które w wieku dorosłym stanowią ewidentną patologię (ważną rzeczą jest też ilość, asymetria i lokalizacja w zapisie). Zaznaczam jeszcze raz, że nie jestem specjalistą od dzieci. Proszę zgłosić się po interpretacją badania do lekarzy, którzy robili opis.
Przykro mi, że Pani znowu nie pomogłem. Życzę wszystkiego najlepszego w tym zdrowia Całej Rodzinie.
W. Łuczkowski