Jak skutecznie wyleczyć grzybicę stóp?

Witam. Mam grzybicę międzypalcami stóp. Są to różowe zmiany, na ich powierzchni skóra jest sucha. Wokół zmiany skóra łuszczy się. Smarowałem zmiany przez rok! Travogenem- po ustąpieniu zmian jeszcze przez ok. miesiąc. Gdy skóra troszkę spociła się (zwłaszcza latem!)to grzybicę miałem od nowa. Smarowałem zmiany Travocortem- po 2 dobach -supersucha skóra w obszarze zmiany, superłuszczy się! dookoła zmiany, sama zmiana żywo czerwona pęknięta- sączy się surowica. Myślę że dobrze by było zastosować Fluconazol doustnie, lecz jestem na niego silnie uczulony- silna duszność, na Ketokonazol nie jestem uczulony ale został wycofany z produkcji w Polsce. Stosuję również Dactarin zasypka-do stóp i skarpet, oraz Undofen spray na zmianę. Z efektem słabym. Pytanie: Czy kiedykolwiek uda mi się skutecznie wyleczyć się z grzybicy stóp? CZy do końca życia mieć będę grzybicę stóp z różnym nasileniem zmian chorobowych-zaostrzenie choroby (miesiąc-do 2miesięcy)i remisja choroby(miesiąc). Tak było w ciągu ostatniego roku. Zmiany są tylko w obszarze pomiędzy palcami na powierzchni mniej wiecej ok. 5mm kw. i nie sięgają na palce. Już cały rok walczę z tym bez rezultatu. Czy wskazane rozważenie leczenia szpitalnego???

Szanowny Panie, niestety ciężko jest mi Panu pomóc. Myślę że potrzebna będzie hospitalizacja