Jak sobie poradzić z pieczeniem i swędzeniem penisa?

Dzień dobry, Jestem 42 letnim mężczyzną i od 3 miesięcy dręczy mnie uporczywy świąd i pieczenie penisa a dokładnie jego czubka. Byłem leczony: lewofloksacyną, doksycykliną i korimoksazolem do tego maściami z antybiotykami, sterydowe, przeciwgrzybiczne itp. Badania jakie wykonałem to: na chlamydie, kiła, HPV, HSV, oraz wymaz z żołędzi. W wymazie wyszedł proteus mirabilis. Zgodnie z antybiogramem zostałem przeleczony amoksicyliną z kwasem klawunolowym /Augmentin/ - bez poprawy. Pieczenie i świąd wciąż nie pozwalają mi normalnie funkcjonować. Gdzie i do kogo się udać po poradę lub jakie jeszcze badania wykonać. Proszę o pomoc bo jestem zmęczony i zdesperowany. pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W przypadku tak przewlekających się dolegliwości należy udać się na konsultację urologiczną. Pozdrawiam.