Jak sprawić, aby córka się bardziej integrowała innymi?

moja córka 17-letnia nie umie wejść do grupy rówieśników i stoi obok co robic chodziłam po psychologach nic nie pomogło bo ona nie chce chodzić na żadne spotkania z psychologami ani terapie

Szanowna Pani. W swoim pytaniu napisała Pani o braku umiejętności integrowania się z rówieśnikami przez córkę. Zastanawiam się co to właściwie oznacza. Trudno na podstawie tak ogólnych informacji określić przyczynę i szukać rozwiązań tego stanu. Zastanawiam się jak funkcjonuje Pani córka w szkole, w relacjach rodzinnych, jak funkcjonowała wcześniej? Sytuacja wymaga szerszego omówienia z psychologiem. Jeśli córka nie chce się do niego zwrócić, Pani może to zrobić. Może Pani skontaktować się z psychologiem również w jednym z telefonów pomocowych (np. 116123).
Pozdrawiam.