Jak usunąć zmianę w okolicy odbytu?

Witam Mam 25 lat i rok temu miałem usuwane niewielkie polipy odbytu. Zabieg wykonany kriogenicznie, za pomocą zimna. Oczywiście miałem badanie histopatologiczne oraz robione badania w kierunku kiły. Po nich stwierdzono że to polipy. Jednak przy odbycie, na błonie śluzowej pozostała jeszcze niewielka zmiana. Moje pytanie jest następujące. Czy mogę sam usunąć tą zmianę za pomocą preparatów do wymrażania kurzajek? Żaden lekarz poważnie mnie nie potraktuje i mi tego nie usunie a chciałbym się tego pozbyć, oczywiście chodzi o względy estetyczne. Dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , i samemu proszę nie stosować takich metod jak powyżej Pan opisuje