Jak wydalić z organizmu hydroksyzynę?

Hydroksyzyna: po zażyciu atarax lub hydroksizinum co robić by jak najszybciej pozbyć się z organizmu tej substancji-hydroksyzyny. Bierze się ją np. na sen, ale chcemy rano lub w południe pozbyć się działania (mega przymulenia- nie da się uczyć ani pracować, nie da się nic robić). Ona przymula, człowiek jest zmęczony ale mimo to NIE MOZE ZASNĄĆ. bo nie chce się po tym spać, paradoksalnie. Zmęczenie, ale nie chce się spać. Jak wydalić jak najszybciej z organizmu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zmniejszyć dawkę lek u. Dodatkowo proszę dużo pić.