Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lek ten tak działa w początkowej fazie?

Dzień dobry! Lekarz psychiatra zapisał mi lek trittico CR na sen Niestety od 2 dni nie mogę zasnąć i nie śpię od momentu zażycia pierwej dawki Owszem czuję się bardziej wyciszona ale potwornie zmęczona w ciągu dnia Wcześniej nie miałam takich problemów ze snem Czy lek ten tak działa w początkowej fazie? Czy mój organizm go nie toleruje?
KOBIETA, 50 LAT 5 miesięcy temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Witam!
Trittico CR nie jest w zasadzie lekiem nasennym. W pierwszej fazie swojego działania poprawia sen, jest natomiast lekiem przeciwdepresyjnym, a właściwości nasenne wykorzystywane są przy zaburzeniach snu towarzyszących części depresji i nerwic. Proponuję uzupełnić leczenie lekiem typowo nasennym, np Stilnox, Atarax lub coś z benzodiazepin - Przez krótki czas, te leki dają zazwyczaj uzależnienie!!! Oczywiście konieczna jest psychoterapia.
Z poważaniem
W. Łuczkowski

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety