Jak wygląda diagnostyka guzków przy żylakach?

Czy ktoś z lekarzy badał guzki które można mieć przy żylakach? Proszę nie zadawać odpowiedzi typu "proszę zapytać lekarza prowadzącego"

Lek. Tomasz Budlewski

w jakim sensie badał? jeżeli podejrzewa Pan obecność lub wyczuwa Pan guzki w obrębie żylaków może to świadczyć o obecności zakrzepu i zapalenia. wskazana wizyta u lekarza rodzinnego.