Jak zapomnieć o byłym partnerze, który przebywał w więzieniu?

dzien dobry,mam straszny problem,nie wiem jak mam sobie z tym poradzic,moj chlopak byl w wiezieniu,caly czas mialam z nim kontakt,trzy miesiace temu opuscil wiezienie i od tamtego czasu jak by zapadl sie pod ziemie ,nie chce z nim byc ale nie wiem gdzie on jest nie chce o tym myslec ale nie potrafie chce o nim zapomniec ale nie moge jestem u kresu sil,jak mam sobie z tym poradzic?prosze mi pomoc .pozdrawiam beata

Witam Panią
Rozumiem że trudno jest zapomnieć o ukochanym, trudno sobie poradzić z tym że wyszedł i przepadł. Być może za tym że ten Pan przepadł wcale nie kryje się brak miłości do Pani ale bardzo racjonalne powody np. ktoś może chcieć zemścić się na tym Panu i musi się on ukrywać, albo nie chce wracać do swojego miejsca zamieszkania żeby kogoś nie spotkać.
Anna Suligowska

Pani partner może mieć różne powody po wyjściu z więzienia by nie wracać do domu - niekoniecznie związany z Panią. Jeśli zależy Pani na "zapomnieniu" proszę spróbować odżyć towarzysko - zacząć rozmawiać ze znajomymi i się spotykać. W wypadku ogromnych trudności pozostaje wizyta u terapeuty ;-)

Pozdrawiam,służę poradą i zapraszam do korespondencji.
http://psychopedagog.eu